GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 10559480
nr 1055 9480
Skålfat
Kina, 1700-/1800-tal, diameter: 35
Kondition: nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 september 2016
kl 20:13:48
12/9 19:50:22
Skålfat
nr 1055 9480
Skålfat
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 2.000 kr |
måndag 12 september 2016 |
12/9 19:50:22 | 1 | Vinnande bud |